• Wpisów: 42
  • Średnio co: 62 dni
  • Ostatni wpis: 248 dni temu, 10:23
  • Licznik odwiedzin: 30 944 / 2709 dni
 
mrobert15
 
Najtańsza pożyczka gotówkowa 2016

Przy pomocy porównywarki Comperii zweryfikowano, w którym banku najlepszy kredyt gotówkowy możemy dostać w marcu 2016. Rankingi i porównania z pewnością pozwalają na zrobienie sobie dobrego przeglądu proponowanych ofert i wybranie tej najlepszej, co w przypadku zadłużania się oznacza wybranie najtańszej oferty kredytowej. Nie należy więc ulegać zbyt łatwo reklamom pojawiającym się w różnych mediach, ale sprawdzić dostępne rankingi pożyczek czy kredytów gotówkowych.

W celu przygotowania rankingu najkorzystniejszych propozycji, zbadano pożyczkę w kwocie 10.000 złotych na okres 36 mies., spłata będzie w ratach równych.

Okazuje się, że najtańszy kredyt konsumpcyjny możemy uzyskać w ING Banku Śląskim SA (ale jest to pożyczka z konsolidacją zadłużenia z innych banków). Następne miejsce zajął Santander Consumer Bank ze swoim Mistrzowskim kredytem gotówkowym. Następny w kolejności jest Volkswagen Bank direct. Kolejne pozycje poza "pudłem" zajmują: Eurobank (Tani kredyt z kontem), BOŚ (Eko Pożyczka) i znany kredytodawca Getin Bank. Rata w zaprezentowanym przykładzie (w każdej instytucji) będzie niewiele wyższa niż 300 złotych. Szczegóły i możliwość złożenia wniosku na stronie www.kredyty-lokaty-konta.pl/ranking-kredytow-got…

Nie możesz dodać komentarza.