• Wpisów: 42
 • Średnio co: 62 dni
 • Ostatni wpis: 248 dni temu, 10:23
 • Licznik odwiedzin: 30 944 / 2709 dni
 
mrobert15
 
Jak pownniśmy dokonać wyboru najlepszego konta osobistego?

Statystyczny właściciel rachunku korzysta z kilku przelewów co miesiąc, czasami również z polecenia zapłaty, dokonuje wypłat gotówki w bankomatach i kartą płatniczą do konta bankowego płaci w transakcjach bezgotówkowych. Często zdarza się, że korzysta z kredytu odnawialnego w rachunku. Za te usługi bank może naliczać opłaty.

Propozycje kont bankowych:
www.kredyty-lokaty-konta.pl/KONTA-BANKOWE/

Najistotniejsza jest miesięczna opłata za prowadzenie konta bankowego. W każdym miesiącu bank pobierze z  rachunku  stosowną opłatę. W skali roku będą to już duże wydatki. Znajdźmy zatem rachunek bez opłaty miesięcznej. Niektóre banki wymagają minimalnych wpływów na konto żeby utrzymać jego bezpłatne prowadzenie. To także powinniśmy zbadać.

Najlepiej gdy nie będziemy też płacić za przelewy robione przez Internet ani kartę do rachunku - to da nam również spore oszczędności.

Natomiast w przypadku opłaty za kartę do rachunku dobrze jest sprawdzić czy są potrzebne  obowiązkowe operacje kartą aby była ona bezpłatna. Uwaga - czasami rachunek może być za darmo a za kartę trzeba płacić!

Istotna przy dokonywaniu wyboru banku, któremu powierzymy nasze pieniądze jest również dostępność bankomatów, z których pieniądze będziemy mogli wyciągnąć bez opłat.

Pomocą w trafnym wyborze może być ranking kont osobistych, jakich wiele w sieci, np. tu:
www.kredyty-lokaty-konta.pl/RANKING-KONT-OSOBISTYCH/

Po zbadaniu podstawowych danych na temat oferty rachunku bankowego możemy założyć rachunek - często nawet bez wychodzenia z domu!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  autor
  @baba-jaga:
  Konto firmowe dla osoby fizycznej można założyć nawet przez Internet, kurier przywozi umowę do domu. Może chodzi o jakieś specjalne konto ...
   
 •  
   
  Konto w mbanku dla firm trzeba założyć za zgodą dyrektora siedziby głównej. Byłam próbowałam także zrezygnowałam i jestem w ING. Pewnie takie dla klientów indywidualnych jest opłacalne dla firm troszkę zachodu..
   
 • awatar
   
   
  gość
  Polecam konto w Banku Millennium. Można na nim zarobić do 50 złotych miesięcznie płacąc kartą w sklepach, supermarketach i na stacjach benzynowych. Bank zwraca za to 3 procent wartości zakupów kartą. Konto może być zupełnie za darmo przy wpływach 1000 zł miesięcznie, używaniu karty i rezygnacji z opłaty za ubezpieczenie.